Září 2009

Domča Myslivcová

30. září 2009 v 13:56 | Lucka |  My Stars
Domča je fakt supeeer - její stránky jsou : www.dominikamyslivcova.cz

5angels/Diamond cats

29. září 2009 v 19:49 | Lucka |  My Stars
Abych řekla pravdu diamond mám radši - jsou to ex 5angels :-).

5angels:
Diamond Cats:

Miley Cyrus

29. září 2009 v 19:43 | Lucka |  My Stars
Miley patří k mím neeej stars je úplně bezva mám jí ráda i jako hannah :-).
Malá Miley:
a Miley:-D :

Pixels - mašle

29. září 2009 v 19:08 | Lucka |  Pixelky
Zdroj:

Pixels -Blik - Foťáky

29. září 2009 v 18:59 | Lucka
x

Zdroj:

Pixels - Jabka okousané :-D

29. září 2009 v 18:58 | Lucka |  Pixelky
°°°
Zdroj:
Cutee Pixels

29. září 2009 v 18:54 | Lucka |  Pixelkyzdroj:

O mě :-)

29. září 2009 v 16:14 | Lucka | 
Jméno: Lucie
Přezdívka: Lucka :-)
Oblíbená hudba: Styl hudby hlavně pop,disco atd.
Oblíbená barva: Noo mám ráda různý barvy ale nejradši zelenou a červenou a i růžovou :-D
Nesnáším: Kopírování nápadů :-),Tokio Hotel :-D,Játra a blbé lidi :D
Oblíbené jídlo: Pizza
Oblíbené skupiny/zpěváci/zpěvačky: Miley Cyrus,5angels,a taky třeba Selena Gomez :-D
Moje nej vzory: Týnka Šlingrová a Domča Myslivcová
Koníčky: Fotografování a hudba atd..

Kontakty:

Email: mám..dávám na požádání
Icq/skype: mám obojí taky dávám na požádání
Tel.Č: Tak to vám jen tak na požádání nedám :-D

to ostatní pak dodám :-)

Můj nový blog - o diamondcats

23. září 2009 v 6:21 | Lucka |  Blog
www.diamond-love-tynka.blog.cz

Jukněte tam , teď tu asi nebudu přidávat ale uvidím podle času :-)

5angels budou dneska na Tv Óčko

7. září 2009 v 15:43 | Lucka |  Vše ostatní
Jupíí dneska budou 5angels na očku( budu se dívat na netu ) budou tam od 17:00 už se nemůýu dočkat určo se taky dívejte :-)


Řetězák 2

7. září 2009 v 15:31 | Lucka |  Vše ostatní
1.Věk:skoro: 11
2.Oblíbený zpěvák: nevím :D 3.Oblíběná zpěvačka: Miley Cyrus,Selena Gomez,Demi Lovato,Avril Lavigne,Lady Gaga a je jich moc
4.Oblíbený film: Puberťačka,Moderní popelka
5.Selena Gomez/Miley Cyrus: je to těžké rozhodování ale Miley je skrátka neeeeej
6.Sugababes/Monrose: Sugababes protože to druhé neznám :D
7.Jaké je u vás počasí: Pěkné
8.Máš svůj vlastní pokoj: ne :-(
9.Oblíbený plyšák: bože já nevím xD
10.Co dnes budeš dělat: budu se na netu dívat na očko na 5angels :-) a udělám si úkoly
11.Co jsi dělala teď: odpovídala
12.Líbil se ti řetěz: trochu

Řetězák 1

7. září 2009 v 15:24 | Lucka |  Vše ostatní
( takže plno dárků :D )
akvárko Máš doma rybičky - nemám
hi Máš doma kočičku - ne
uzenka Máš ráda párek v rohlíku - trošku
*rose* Dal ti už někdy někdo růži - ani nevím nejspíš jo
fotbal Hraješ fotbal - néééééééééééééééééééé

Selena photoshoot jednááá

6. září 2009 v 17:45 | Lucka
Zdroj:Tady


Kdo chce být moje sb?

5. září 2009 v 21:04 | Lucka |  Sb
Tááák rozhodla jsem se že zase zavedu sb stačí když do komentářů napíšete tohle:
1.Přezdívku
2.Blog

to je vše :-)

Životopis Miley

5. září 2009 v 8:10 | Lucka
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Selena životopis

5. září 2009 v 8:05 | Lucka
Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve Filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "Rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka a oblíbená zpěvačka.


Životopis Demi

5. září 2009 v 8:02 | Lucka
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.Hrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.New des a celková změna blogu

5. září 2009 v 7:58 | Lucka
Takže právě předchvílý jsem nastavila new des a musela změnit všude barvy takže mi to trvalo poměrně dloho teď jdu přidávat pár článků

Moc krásná písnička :-)

3. září 2009 v 7:21 | Lucka